مدیریت در مرز ایمیل و هرزنامه!

Bacn


اسپم به آن دسته از ایمیل ها گفته میشه که به طور ناخواسته برای ما ارسال شده و حجم زیادی از فضای inbox را اشغال خواهد کرد اما Bacn میتواند به همان اندازه ازار دهنده باشد اصطلاح " Bacn " در چند سال گذشته توسط گروهی از تولید کننده های پادکست (پادکسترها) ابداع شد که درواقع به پیام هایی اشاره داشت که بهتر از هرزنامه ها بودند اما همچنان به عنوان ایمیل اختصاصی محسوب نمی شوند به بیان تخصصی تر Bacn ایمیل های ناخواسته ای هستند که شما برای دسترسی به آنها حساب کاربری میسازید .


این ایمیل های ناخواسته ممکن است روزنامه ای از دانشگاه شما باشد ویا کاتالوگ فروش فروشگاهی باشد که شما اخیرا از آن خرید کرده اید اما اگر ایمیلی وجود داشته باشد که شما علاقه ای به دریافت آن را نداشته باشید میتوانید به شکل دستی در تنظیمات آن را در حالت "لغو اشتراک" قرار دهید (اماگاها حجم این ایمیل ها مرتبا درحال افزایش است)پس شما به یک ابزار لغو اشتراک کننده نیاز دارید.

 

در ایمیل های یاهو، ابزار لغو اشتراک کننده بسیار ساده کار میکند کافی است شما بر روی برنامه لغو اشتراک کننده در قسمت پایین، منتها علیه سمت چپ صفحه ایمیل خود کلیک کنید و در ادامه یک فایل لغو اشتراک کننده ایجاد کرده و این فایل در لیست فولدر های شما اضافه میشود حالا کافی است که ایمیل هایی که نمی خواهید را در این فایل drag کنید و زین پس ایمیل هایی که فرستنده هایش با فرستنده ایمیل های موجود در این فولدر یکسان باشد بدون نمایش به شما به این فولدر منتقل میشود.

 

 

 

 

 

هرزنامه


وقتی شما ایمیل ناخواسته ای دریافت میکنید که کاملا برای شما ناآشنا است ویا حاوی محتویات توهین آمیزی دارد، آن را لغو اشتراک نکنید بلکه از دکمه "هرزنامه" استفاده نمایید وقتی شما در یاهو ویا هر سرویس دهنده ایمیل از این ابزار برای هرز اعلام کردن ایمیلی استفاده می کنید ایمیل هایی با فرستنده یکسان دیگر برای شما نمایش داده نمی شوند.

 

 

ایمیل های مد نظر خود را سامان دهی کنید


شاید شما همه چیز را درمورد ساخت فایل برای مدیریت inbox خود بدانیداما آیا می دانید که شما میتوانید از یک برنامه تحت وب رایگان استفاده کنید تا به عنوان مثال تمام رسید های خرید آنلاین های خود را برای پیگیری های بعدی نگاه دارید یکی از این برنامه های تحت وب که تمام رسید های خرید آنلاین شما را سامان دهی میکند Slice نام دارد.

 


مدیریت کردن فایل های حجیم


میدانید زمانی که فایل حجیم حاوی آلبوم عکس یا فیلم دارید و می خواهید آن را ارسال کنید و سرویس دهنده ایمیل شما با محدودیت حجم روبرو است و به شما اجازه ارسال نمیدهد چه باید کرد؟(البته فکر کنم تو ایران همچین فولدری نداشته باشیم)در پاسخ می توان گفت سرویس هایی مانند whalemail به شما اجازه میدهد که این فایل را ارسال کنید البته در لیست اپلیکیشن های یاهو هم برنامه ای وجود دارد که اجازه این ارسال میدهد.

 


میانبر های ایمیل یاهو


اگر شما از 300 میلیون کاربری هستید که از یاهو استفاده میکنید در زیر مجموعه ای از کلید میانبر ها(keyboard shortcuts) آورده شده است.
- در صورتی که از حالت پیش نمایش به حالت نمایش لیست بازگردید از کلید "v" استفاده کنید.
- اگر می خواهید ایمیل جدیدی را تهیه کنید از کلید "n" و برای پاسخ گویی از کلید "r" استفاده نمایید.
- برای دست یابی به لیست ایمیل هایی که آنها را خوانده و به عنوان ایمیل های ناخوانده علامت زده اید میتوانید از کلید "K" استفاده کنید.
- و...

 


امنیت پیشرفته ایمیل یاهو


ممکن است رمز عبور شما هک شود ویا اینکه شما علاقمندید که امنیت ایمیل خود را بالا ببرید، برای این امر یاهو یک ویژگی جدید اضافه نموده است که شما میتوانید فیلتر های ورودی دیگری برای ورود تنظیم نمایید در صورت فعال بودن این ویژگی تمام ورودهای مشکوک تحت نظر قرار میگیرد و به صاحب ایمیل هشدار داده میشوند.

 

 

منبع: ksna.ir


لیست آخرین مقالات سایت
18 دی 1391
:: هدف هکرها در سال 2013 چیست؟ ادامه ...
27 آذر 1391
:: بهترین شغل دنیای آی.تی در سال ۲۰۱۳ ادامه ...
27 آذر 1391
:: به زودی جستجو در اينترنت ۱۰۰ برابر سريعتر می‌شود. ادامه ...
8 آذر 1391
:: دامین و هاست چیست؟ ادامه ...
8 آذر 1391
:: چرا از CMS استفاده می کنیم؟ ادامه ...
28 آبان 1391
:: امکانات جدید در جیمیل کار با جیمیل را راحت‌تر کرد. ادامه ...
28 آبان 1391
:: نگاهی به نسخه دهم مرورگر Internet Explorer ادامه ...
28 آبان 1391
:: مدیریت در مرز ایمیل و هرزنامه! ادامه ...
28 آبان 1391
:: توضیحات مختصری در مورد windows 8 ادامه ...
28 آبان 1391
:: از مرورگر های قدیمی استفاده نکنید! ادامه ...
28 آبان 1391
:: المپیک فناورانه متعلق به همه است. ادامه ...
27 آبان 1391
:: HTML چیست؟ ادامه ...
22 آبان 1391
:: آیا ظرفیت اینترنت تمام می شود؟ ادامه ...
22 آبان 1391
:: CSS چیست؟ ادامه ...
21 آبان 1391
:: SEO چیست؟ ادامه ...

آخرین زمان به روز رسانی:
28 آبان 1391
نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) بروند. سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.
به روند اجرای پروژه هایتان نظم دهید, اولویت بندی کنید, قسمت های مختلف را کنترل کنید, به کارفرما اجازه دهید روند پروژه را مشاهده کند, در هر زمان گزارش بگیرد و و آن را منتشر کنید. این امکانات به همراه قسمت های مختلف دیگر از قسمت های نرم افزار کنترل پروژه سماگراف می باشد. لازم به توضیح است جهت مشاغل گوناگون, نرم افزار انعطاف پذیر می باشد.
نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند.
نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد. این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید. همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

سوالات متداول (وبسایت)

چگونه ایمیل ها را از سرور قدیمی به سرور جدید منتقل کنیم؟

ادامه

چگونه رمز عبور ایمیل را تغییر دهیم؟

ادامه

سوالات متداول (پیگیری و فروش)

آیا امکان ارجاع فایل بین کاربران وجود دارد؟

ادامه

آبا امکان گروه بندی و تعیین سرگروه برای کارشناسان فروش وجود دارد؟

ادامه

سوالات متداول (مدیریت پروژه)

آیا کارفرما می تواند از روند پروژه اطلاع داشته باشد؟

ادامه

آیا مدیر پروژه به پیام های سطح های پایین تر دسترسی دارد؟

ادامه

سوالات متداول (حسابداری)

گزارشات و خروجی های نرم افزار چگونه است؟

ادامه

از چه دیتابیسی استفاده شده است؟

ادامه