نرم افزار های تحت شبکه

سماگراف با تکیه بر تیم فنی و کارآزموده خود توانایی تحلیل, ارائه راه کار و اجرای انواع پروژه های تحت شبکه در هر مقیاسی می باشد.

از جمله توانمندی های این شرکت راه اندازی شبکه های بین دفتری, سیستم متمرکز مدیریت مشتریان با استفاده از کارت های هوشمند, راه اندازی شبکه های امن و تولید نرم افزارهای سفارشی جهت نقل و انتقال, رمز گذاری و رمز گشایی اطلاعات می باشد.

در مورد پروژه های تحت شبکه می توان از پروژهای زیر نام برد.

  • راه اندازی میل سرور
  • راه اندازی وب سرویس مختلف
  • راه اندازی شبکه های خصوصی بین دفاتر
  • اتوماسیون اداری
  • ...

جهت اجرای پروژه های تحت شبکه سماگراف دارای تیم های تخصصی در زمینه های زیر می باشد.

تیم سخت افزار شبکه

این تیم شامل افراد متخصص در امور سخت افزار های شبکه می باشد که وظیفه راه اندازی سخت افزاری شکبه را بعهده دارند. از جمله وظائف این گروه می توان به راه اندازی و تنظیم مسیر یاب ها, سرور ها, سوئیچ هاو ....نام برد.

تیم نرم افزار

وظیفه این تیم نصب و تنظیم نرم افزاری های تحت شبکه می باشد و همچنین برقراری امنیت نرم افزاری شبکه.

تیم تحلیل و برنامه نویسی

این تیم که وظیفه آن تحلیل, ارائه راهکار نرم افزاری و تولید نرم افزار می باشد. بر اساس نیاز سازمان, و یا شرکت مربوطه اقدام به تولید نرم افزار مناسب می نماید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.

آخرین زمان به روز رسانی:
25 شهریور 1391
نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) بروند. سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.
به روند اجرای پروژه هایتان نظم دهید, اولویت بندی کنید, قسمت های مختلف را کنترل کنید, به کارفرما اجازه دهید روند پروژه را مشاهده کند, در هر زمان گزارش بگیرد و و آن را منتشر کنید. این امکانات به همراه قسمت های مختلف دیگر از قسمت های نرم افزار کنترل پروژه سماگراف می باشد. لازم به توضیح است جهت مشاغل گوناگون, نرم افزار انعطاف پذیر می باشد.
نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند.
نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد. این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید. همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

سوالات متداول (وبسایت)

چگونه ایمیل ها را از سرور قدیمی به سرور جدید منتقل کنیم؟

ادامه

چگونه رمز عبور ایمیل را تغییر دهیم؟

ادامه

سوالات متداول (پیگیری و فروش)

آیا امکان ارجاع فایل بین کاربران وجود دارد؟

ادامه

آبا امکان گروه بندی و تعیین سرگروه برای کارشناسان فروش وجود دارد؟

ادامه

سوالات متداول (مدیریت پروژه)

آیا کارفرما می تواند از روند پروژه اطلاع داشته باشد؟

ادامه

آیا مدیر پروژه به پیام های سطح های پایین تر دسترسی دارد؟

ادامه

سوالات متداول (حسابداری)

گزارشات و خروجی های نرم افزار چگونه است؟

ادامه

از چه دیتابیسی استفاده شده است؟

ادامه