المپیک فناورانه متعلق به همه است.


بازی های المپیک لندن با افتتاحیه داستانی و جذابش آغاز شد. افتتاحیه المپیک 2012 لندن، افتتاحیه ای بود که با فناوری و توان برنامه ریزی اداره کنندگان عرض اندام کرد. بخشی نسبتا بزرگ از این مراسم مهم نیز به خود فناوری اختصاص یافته بود و در برنامه ای تقریبا نیم ساعته با شرکت بیش از 250 نفر داستان موزیکال دو نوجوان نقل شد که ازطریق شبکه های اجتماعی و با استفاده از موبایلشان با یکدیگر آشنا و نهایتا در زندگی با یکدیگر روبرو می شوند.

 

داستان موزیکال با بهره گرفتن از موزیک ویدئو های بسیار قدیمی تا امروز و سبک های موسیقی چند دهه گذشته تا امروز به صورت موسیقی زنده و برتر از همه نورپردازی بسیاز تاثیر کذار استادیوم نقل شد و به تاثیری که پیشرفت تکنولوژی در زندگی روزمره داشت، پرداخت و البته نقشی که شبکه های جهانی و اینترنت در تحول تمامی عرصه های زندگی انسان داشته است. داستان هم از طناب بازی و اختراع تلویزیون شروع شد و البته با توییتی به این مضمون:<<این متعلق به همه است>> از سوی تیم برنرزلی، پدر وب پایان یافت. برنرزلی که در پایان این داستان در پشت یک میز کار با کامپیوتر شخصی بسیار قدیمی دیده شد، در میان استقبال پرشور تماشاگران این مراسم در استادیوم معرفی و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

 

پیام تایپ شده توسط سر برنرزلی به صورت پیکسل هایی به دور استادیوم(نقش بسته بر صندلی تماشاگران) چرخید که نمادی بود از چگونگی چرخیدن اخبار در شبکه های اجتماعی و البته جهان مجازی رسانه ها، همچنین این پیام در همان لحظه از تلویزیون برای یک میلیارد بیننده این مراسم در سراسر دنیا پخش شد و پایانی بود بر داستانی که انگلیسی ها با نقل کشف خواص آهن و انقلاب صنعتی آغاز کردند و در آن به روسن شدن مشعل عصر ارتباطات با اختراع <<سر تیم برنرزلی>> داشتند.


برنرزلی در اظهار نظری گفته است:<<دستاورد های مادی المپیک با استفاده از اینترنت چندین برابر بیشتر می شود و الان زمانی است که گویا میلیون ها مشعل توسط کاربران جهانی وب، روح این بازی ها را با خود به تمامی گوشه کنار دنیا حمل می کنند. 

منبع خبر : مجله دانستنیها ویژه نامه دیجیتال


لیست آخرین مقالات سایت
18 دی 1391
:: هدف هکرها در سال 2013 چیست؟ ادامه ...
27 آذر 1391
:: بهترین شغل دنیای آی.تی در سال ۲۰۱۳ ادامه ...
27 آذر 1391
:: به زودی جستجو در اينترنت ۱۰۰ برابر سريعتر می‌شود. ادامه ...
8 آذر 1391
:: دامین و هاست چیست؟ ادامه ...
8 آذر 1391
:: چرا از CMS استفاده می کنیم؟ ادامه ...
28 آبان 1391
:: امکانات جدید در جیمیل کار با جیمیل را راحت‌تر کرد. ادامه ...
28 آبان 1391
:: نگاهی به نسخه دهم مرورگر Internet Explorer ادامه ...
28 آبان 1391
:: مدیریت در مرز ایمیل و هرزنامه! ادامه ...
28 آبان 1391
:: توضیحات مختصری در مورد windows 8 ادامه ...
28 آبان 1391
:: از مرورگر های قدیمی استفاده نکنید! ادامه ...
28 آبان 1391
:: المپیک فناورانه متعلق به همه است. ادامه ...
27 آبان 1391
:: HTML چیست؟ ادامه ...
22 آبان 1391
:: آیا ظرفیت اینترنت تمام می شود؟ ادامه ...
22 آبان 1391
:: CSS چیست؟ ادامه ...
21 آبان 1391
:: SEO چیست؟ ادامه ...

آخرین زمان به روز رسانی:
28 آبان 1391
نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) بروند. سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.
به روند اجرای پروژه هایتان نظم دهید, اولویت بندی کنید, قسمت های مختلف را کنترل کنید, به کارفرما اجازه دهید روند پروژه را مشاهده کند, در هر زمان گزارش بگیرد و و آن را منتشر کنید. این امکانات به همراه قسمت های مختلف دیگر از قسمت های نرم افزار کنترل پروژه سماگراف می باشد. لازم به توضیح است جهت مشاغل گوناگون, نرم افزار انعطاف پذیر می باشد.
نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند.
نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد. این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید. همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

سوالات متداول (وبسایت)

چگونه ایمیل ها را از سرور قدیمی به سرور جدید منتقل کنیم؟

ادامه

چگونه رمز عبور ایمیل را تغییر دهیم؟

ادامه

سوالات متداول (پیگیری و فروش)

آیا امکان ارجاع فایل بین کاربران وجود دارد؟

ادامه

آبا امکان گروه بندی و تعیین سرگروه برای کارشناسان فروش وجود دارد؟

ادامه

سوالات متداول (مدیریت پروژه)

آیا کارفرما می تواند از روند پروژه اطلاع داشته باشد؟

ادامه

آیا مدیر پروژه به پیام های سطح های پایین تر دسترسی دارد؟

ادامه

سوالات متداول (حسابداری)

گزارشات و خروجی های نرم افزار چگونه است؟

ادامه

از چه دیتابیسی استفاده شده است؟

ادامه