نمایندگی فروش

با توجه به اینکه تولید نرم افزار جامع و امن نیازمند تیم متخصص می باشد و این امر هزینه سنگینی را بر شرکت ها تحمیل می کند, سماگراف با توجه به تیم فنی بسیار قوی و توانایی اجرای پروژه ها در هر سطحی در کوتاهترین زمان راه مناسبی برای شرکت های همکار می باشد که درگیر مسائل فنی نشوند و از تجربیات ما در کارهایشان استفاده نمایید.

راههای همکاری با ما به دو صورت زیر می باشد.

  • نمایندگی فروش
  • استفاده از برنامه ها و ابزار ها برای تولید برنامه 

 

نمایندگی فروش

جهت اخذ نمایندگی فروش و استفاده از تسهیلات سماگراف لطفا خلاصه ای از سوابق خود را به آدرس Customers@samagraph.com ارسال نمایید تا بررسی های لازم انجام شود. 

 

استفاده از برنامه ها و ابزار ها برای تولید برنامه

سماگراف با داشتن ابزار های و برنامه های بسیار انعطاف پذیز شما را قادر می سازد که همانند یه تیم حرفه ای اقدام به تولید برنامه و فروش آن بصورت مستقیم نمایید. از مثال های بارز نرم افزار CMS(Content Management System) می باشد با قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا که شما را قادر می سازد در مدت زمان بسیار کوتاه و فقط با دانستن اندکی  Html , css وب سایت های زیبا و انعطاف پذیر با امکانات مناسب ایجاد نمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعت بیشتر به آدرس Customers@samagraph.com ایمیل ارسال نمایید. و یا با شماه تلفن های فروش تماس حاصل فرمایید.

 

آخرین زمان به روز رسانی:
25 شهریور 1391
نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) بروند. سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.
به روند اجرای پروژه هایتان نظم دهید, اولویت بندی کنید, قسمت های مختلف را کنترل کنید, به کارفرما اجازه دهید روند پروژه را مشاهده کند, در هر زمان گزارش بگیرد و و آن را منتشر کنید. این امکانات به همراه قسمت های مختلف دیگر از قسمت های نرم افزار کنترل پروژه سماگراف می باشد. لازم به توضیح است جهت مشاغل گوناگون, نرم افزار انعطاف پذیر می باشد.
نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند.
نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد. این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید. همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

سوالات متداول (وبسایت)

چگونه ایمیل ها را از سرور قدیمی به سرور جدید منتقل کنیم؟

ادامه

چگونه رمز عبور ایمیل را تغییر دهیم؟

ادامه

سوالات متداول (پیگیری و فروش)

آیا امکان ارجاع فایل بین کاربران وجود دارد؟

ادامه

آبا امکان گروه بندی و تعیین سرگروه برای کارشناسان فروش وجود دارد؟

ادامه

سوالات متداول (مدیریت پروژه)

آیا کارفرما می تواند از روند پروژه اطلاع داشته باشد؟

ادامه

آیا مدیر پروژه به پیام های سطح های پایین تر دسترسی دارد؟

ادامه

سوالات متداول (حسابداری)

گزارشات و خروجی های نرم افزار چگونه است؟

ادامه

از چه دیتابیسی استفاده شده است؟

ادامه