محصولات

 

 

نرم افزار مدیریت وب سایت

 

نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) از جمله جوملا بروند.

سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.

ادامه...

 

 

 

 

نرم افزار پیگیری و فروش

 

با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها در ایجاد بازار های جدید و ایجاد روابط جدید و همچنین آگاهی مسئولین فروش از وضیت یک مشتری و تهیه گزارش از فروش مسئولین شرکت نیازمند یک نرم افزار قدرتمند و انطعاف پذیر می باشید.

نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند. همچنین در صورتی که شرکت در چند زمنیه مختلف فروش انجام می دهد این نرم افزار این امکان را به مسئولین فروش می دهد که بدون اینکه در کار یکدیگر مشکل یا مداخله ای بوجود آورند اطلاعات مشتریان را به اشتراک گذارند.

 ادامه...

 

 

 

 

نرم افزار مدیریت پروژه

 

یک از اصلی ترین رموز اتمام موفقیت آمیز و به موقع یک پروژه برنامه ریزی و حرکت طبق یه برنامه منظم می باشد.

همچنین مدیر پروژه جهت تصمیم گیری نیازمند یک گزارش دقیق و لحظه ای از روند پیشرفت پروژه می باشد. و همچنین نیازمند ابزاری جهت تقسیم وظائف بین بخش های مختلف درگیر در پروژه می باشد.

از طرفی حق طبیعی کارفرما این است که از روند پروژه خود آگاه باشد و بتواند بصورت خلاصه و یا با جرئیات از آخرین وضعیت پروژه خود اطلاع یابد.

 ادامه...

 

 

 

نرم افزار حسابداری متمرکز

 

نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد.

این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید.

همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

از دیگر امکانات منحصر به فرد قابلیت استفاده بدون محدودیت مناطق جغرافیایی می باشد. یعنی درصورت که شما دارای دفاتری در نقاط مختلف دنیا می باشد می توانید به راحتی بصورت متمرکز از این نرم افزار استفاده نمایید.

 ادامه...

 

 

آخرین زمان به روز رسانی:
8 آبان 1391
نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) بروند. سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.
به روند اجرای پروژه هایتان نظم دهید, اولویت بندی کنید, قسمت های مختلف را کنترل کنید, به کارفرما اجازه دهید روند پروژه را مشاهده کند, در هر زمان گزارش بگیرد و و آن را منتشر کنید. این امکانات به همراه قسمت های مختلف دیگر از قسمت های نرم افزار کنترل پروژه سماگراف می باشد. لازم به توضیح است جهت مشاغل گوناگون, نرم افزار انعطاف پذیر می باشد.
نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند.
نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد. این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید. همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

سوالات متداول (وبسایت)

چگونه ایمیل ها را از سرور قدیمی به سرور جدید منتقل کنیم؟

ادامه

چگونه رمز عبور ایمیل را تغییر دهیم؟

ادامه

سوالات متداول (پیگیری و فروش)

آیا امکان ارجاع فایل بین کاربران وجود دارد؟

ادامه

آبا امکان گروه بندی و تعیین سرگروه برای کارشناسان فروش وجود دارد؟

ادامه

سوالات متداول (مدیریت پروژه)

آیا کارفرما می تواند از روند پروژه اطلاع داشته باشد؟

ادامه

آیا مدیر پروژه به پیام های سطح های پایین تر دسترسی دارد؟

ادامه

سوالات متداول (حسابداری)

گزارشات و خروجی های نرم افزار چگونه است؟

ادامه

از چه دیتابیسی استفاده شده است؟

ادامه