رقیب سماگراف شوید!

ساختار نرم افزار مدیریت وب سایت (CMS) سماگراف به گونه ای طراحی شده است که با دانش حداقل از کد های html , css می توانید وب سایتی انعطاف پذیر و کارامد طراحی کنید. نرم افزار مدیریت محتوای سما گراف به شما قدرتی باور نکردنی در طراحی وب سایت های متوسط و بزرگ می هد. به گونه ای که می توانید از قسمت های مختلف نرم افزار بصورت کاملا انعطاف پذیر در وب سایت خود استفاده نمایید و همانند یک حرفه ای وب سایت بسازید.

امکاناتی از قبیل بنر هوشمند, مدیریت مشتریان, سوابق کاری, مدیریت کاربران, پنل ارسال اس ام انبوه, نظر سنجی, سوالات متداول, ویرایش طراحی سایت, مدیریت اخبار, اسلاید شو, تصاویر متحرک, تصاویر تصادفی و گالری تصاویر; برخی از قسمت های کاملا انعطاف پذیر نرم افزار می باشند که در کنار سرعت بسیار بالای آن می توانید همانند یک حرفه ای بدون داشتن دانش مهندسی نرم افزار, وب سایت خود  و یا مشتریان خود را بسازید و گسترش دهید.

این نرم افزار جهت شرکت هایی که در زمینه طراحی وب سایت فعالند بسیار مناسب می باشد؛ و هزینه های شما را صورت چشمگیری کاهش می دهد. از طرفی چون کنترل کامل وب سایت دست شماست, مشتریان شما هیچ گونه اثری غیر از شما در وب سایت خود مشاهده نمی کنند. درست همانند اینکه تمام پروژه را خود تان انجام داده باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید. 

آخرین زمان به روز رسانی:
8 آبان 1391
نرم افزار مدیرت وب سایت از پیچیدگیهای خاصی برخوردار می باشد که باعث شده است اکثر شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید وب سایت سراغ نرم افزار های رایگان و کد باز (Open Source) بروند. سماگراف مفتخر است نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی خود را که از قسمت های و امکانات متنوع بسته به نیاز کاربران می باشد را تولید و گسترش دهد.
به روند اجرای پروژه هایتان نظم دهید, اولویت بندی کنید, قسمت های مختلف را کنترل کنید, به کارفرما اجازه دهید روند پروژه را مشاهده کند, در هر زمان گزارش بگیرد و و آن را منتشر کنید. این امکانات به همراه قسمت های مختلف دیگر از قسمت های نرم افزار کنترل پروژه سماگراف می باشد. لازم به توضیح است جهت مشاغل گوناگون, نرم افزار انعطاف پذیر می باشد.
نرم افزار پی گیری و فروش سماگراف این امکان را به تیم فروش شرکت می دهد که اطلاعات انبوهی از مشتریان را در سیتم وارد نمایند و در مراحل مختلف فروش سوابق مشتری را نگه دارند.
نرم افزار حسابداری متمرکز سما گراف که دارای بخش های مختلف خزانه داری, انبار داری, حقوق و دستمزد و ... مناسب برای مشاغل کوچک و بزرگ می باشد. این نرم افزار قادر است در صورتی که وب سایت شما فروشگاه اینترنتی دارد به آن متصل شود و حسابداری شما را متمرکز نماید. همچنین امکان اتصال به نرم افزار پی گیری و فروش را نیز دارا می باشد.

سوالات متداول (وبسایت)

چگونه ایمیل ها را از سرور قدیمی به سرور جدید منتقل کنیم؟

ادامه

چگونه رمز عبور ایمیل را تغییر دهیم؟

ادامه

سوالات متداول (پیگیری و فروش)

آیا امکان ارجاع فایل بین کاربران وجود دارد؟

ادامه

آبا امکان گروه بندی و تعیین سرگروه برای کارشناسان فروش وجود دارد؟

ادامه

سوالات متداول (مدیریت پروژه)

آیا کارفرما می تواند از روند پروژه اطلاع داشته باشد؟

ادامه

آیا مدیر پروژه به پیام های سطح های پایین تر دسترسی دارد؟

ادامه

سوالات متداول (حسابداری)

گزارشات و خروجی های نرم افزار چگونه است؟

ادامه

از چه دیتابیسی استفاده شده است؟

ادامه